Naše služby

Měření zraku

Pečujte pravidelně o Váš zrak a minimálně jedenkrát za dva roky si jej nechte přeměřit naším zkušeným optometristou.

Zhotovení zakázky na míru

Víme, že každý zákazník má rozdílné nároky a potřeby. Všechny zakázky, které odbavujeme, jsou řešeny individuálně a s maximální péčí. Náročným klientům nabízíme také expresní odbavení. Téměř 85% všech zakázek je realizováno do 24 hodin.

Výběr vhodných brýlí

Brýle jsou dnes součástí módních trendů, a proto Vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější pro Vás. V našich studiích používáme pro tyto účely moderní počítačové technologie.

Široký sortiment

Chceme, aby bylo opravdu z čeho vybírat, proto u nás naleznete velké množství obrub nejrůznějších značek a provedení. Naleznete u nás brýle v panském dámském i dětském provedení. Náš sortiment pravidelně obměňujeme.

V našem sortimentu naleznete také: pouzdra na brýle, šňůrky k brýlím, pouzdra na kontaktní čočky, čistící prostředky pro údržbu oční optiky, čistící ubrousky, roztoky na kontaktní čočky aj.

Servis a opravy

Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnou maximální komfort při používání brýlových obrub. Při zakoupení brýlové obruby u naší společnosti Vám poskytneme servis v délce 24 měsíců zcela ZDARMA.

Servis zahrnuje úpravu obruby dle vašich potřeb pro komfortní nošení, dotažení všech šroubků, mytí brýlových čoček a obrub ultrazvukem. Dále zajišťujeme i pozáruční servis formou oprav, letování, výměnou za náhradní díly a další dílenskou činnost ve prospěch Vás a vašich brýlí.

Rady od nás

Jsme profesionálové a poradíme Vám jak správně zacházet s novými brýlemi, jak si správně aplikovat kontaktní čočky nebo jaké čistící prostředky na optiku či roztok pro kontaktní čočky pro Vás bude nejvhodnější.

Máte jakýkoliv dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat. Péče o Vás, naše zákazníky patří k hlavním prioritám naší oční optiky.
Z tohoto důvodu Vám nabízíme nejen prodej oční optiky, ale i celou řadu služeb, které pečují o Vás zrak.

Přesunout se na začátek